Події

На Донеччині до понад 8 років за ґратами засуджено двох навідників, які зливали …

На Донеччині до понад 8 років за ґратами засуджено двох навідників, які зливали ворогу інформацію про розташування ЗСУ

???? За публічного обвинувачення прокурорів Донецької та Черкаської обласних прокуратур суд визнав винним двох жителів Донеччини у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України).

????Одного з них засуджено до 8 років 6 місяців, а іншого – до 8 років позбавлення волі.

????Прокурори у суді довели, що в серпні 2022 року мешканець м. Краматорська підписався на Telegram-канал одіозного російського воєнкора з псевдонімом «Владлен Татарский», який раніше був членом розвідувального підрозділу так званої «днр».

????Засуджений надсилав адміністратору каналу голосові повідомлення з інформацією про місця розташування особового складу і військової техніки українських захисників та щодо будівництва фортифікаційних споруд на території міста.

????Також доведено, що житель Краматорського району, де проходить лінія зіткнення українських Сил оборони з ворожими військами, «зливав» інформацію про позиції Збройних Сил України в Донецькій області.

????Упродовж 2022-2023 років засуджений передавав представникам так званої «днр» відомості та точні координати місць дислокації техніки та особового складу української армії, у тому числі підрозділів протиповітряної оборони.

????Розвідувальна інформація використовувалася ворогом для нанесення ракетного й артилерійського ураження.

????Обох навідників затримано. На вироки судів вони чекали під вартою.

????Досудові розслідування та оперативний супровід здійснювали слідчі СБУ.

Back to top button