????Майже 200 пожеж загальною площею близько 120 га виникло у природних екосистемах України за минулу добу. Зокрема, у 17 областях горіла суха трава, ліс, сміття, поля
Найскладніша ситуація на Дніпропетровщині – 57 пожеж (площею 46,57) га, Харківщині – 25 пожеж (площею 10,3 га) та Запоріжжі – 21 пожежа (площею 3, 97 га).
Надзвичайники приборкали вогонь, але попереду чимало роботи з ліквідації наслідків займання.
❗️Пам’ятайте: навіть невелике загоряння при сухій та вітряній погоді може стати причиною масштабної пожежі, яка завдасть шкоди не лише навколишньому середовищу, але й людям! Не дайте вогню зруйнувати те, що Ви будували та плекали роками!
☎️Будьте свідомими та відповідальними! У разі екстреної ситуації телефонуйте 1️⃣0️⃣1️⃣
???? Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/N1b0dyiTc7Ov8z9qLP0WZ7lE96sahxPS6CDUkUPdXB2FuG0I3YIKAoWhjHXghT9jNzMWjnfLIAfZZEPF4b5vdD25eORILHc9WlYBY8o1bo1Mo0AL99StiFY4S3PUXXig3rHnqIs193bN8vUS7Q2uulA0DFzM1I6lan0vzL3a-bMdCCgwJe_l4ASeMmnzPfcvSUMa-TNuvrw53qUclvt0dUgjHsgO9DbBpRLPqaCxt2xh8GaDARTJA55nnYG1UOsCE9WhJ2k8V8nLWZYQaz85lSOEhJ9ceOW_-HpKoF0aFjutYtglu6nz829hbf4n7MX3HHuPAn89wCjlxwjMjXiMIQ.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/Dq1VDwV_FjtQDZWS9Ba1WHkEmAqO0ZeqWuf-jtVjQ63m3kkSP3_IjzJMYsqX83rrzioxa7YRVGIzDjmyslDZxagqy_3IG5qeXF5NYBLPfzanWUft1cLFCGFB6YMCuCwXz3uaOXNdFa-zXN7I7KjG0bSo1lEKZcN-KzXQ5bCMHNv5QttoDxgiu90789lVNEYtiJgiotQAYeXpNNlv-LA3F3ufpGZRz_XMKl1PF6Y6m_RKyBhA8wzWKx_wcBPz0dkaLXTGB0u667sMxhaBafCHp-NNfueV3vw46gi0Q56CD3iQjW77vRRAW3lYj5h6IOMgVYGLu3-29YZrfse7x9mlzw.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/MHQNmrPO0mjm_XnmsPuk3m2b623vDUlAycoXQ7CJby0Nut38qkMx_Jofkqn19QScSOgujAucLWCCDQwlGAOjXKzAWRLelBHGudAYx_7LSUBLrQrjw5WObieeXpfHyl2oW5g8Dx3o47GiPcDBcMkfPlRthxaPcE6PiCVTRwLw-akkhkcwj-po6eEJKcEmEyiz4AasDRLBURYpCsJAN7Bj-qWhWHpALhOaw1jppLhC1a2aCiiGqNmUdVuWeLcONwnwKmbWE_msm7uHdFaQtyx4OLY8j96TJKyTcspdbnf3gIwTMV-CvLDmGMkjfbdZ17j_KGEot5actRyvsXjgI7McOQ.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/I5_O0v-JoaYUEJ_MMGWGBxaNu45LisuuiFXG0auD0olYEn56v3A9dSIaBe0WOpEwiXVsH4UUzz4iYN-q8bBKEA-B0ISLQCj3I8-8FIsG3Hgd2KjMQgcXJ0Kgob6feM3Klliz_7eHIMtH1vs_m59nnAXRDsAbpL5mq_xMxcyvIB7DkOhBsCY3J9Egee37JNlzgrBYiD19KRZXxZCUBuiR6H-4Is1FRSgTQpbT_9QWmpArsjV_N8t6nXw2mAC3pmM3vzmw5eyLS9z6C_l9qLUuW59tRL9BcViD7pPSoDCJamBg8D-JDrTsVaXksVWyaviEM3nZ1Hk5TiDDAJ4F9qJs_A.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/OhYmUlHMX0IQ0cP0Qi3-9SD0pI8l5w9paIbJPZokJ6DMPLcNuUP0lerEbnFTsYnFDg8Shrr7Rz5MDeK8Y2Z_jaSgbwXInlD7D0C6Uw0LPpJ2ntUD2AHkdDofjd1ge1OhxG5eyEi4g15Muui1XnC_z8Xkxv4X7h8r8c-rQ5o6ooHtzjxicD90gBbqKCUx8VcpDZPuQs6Cl-A5GuNlMz8z3irjtUHmWYJa1WAVk90nyUq6fEr3-vFSqxtdj1khP9YKbEnKNKUC_CumLiNM2Ew3ZRWWww7ZsAWpVTxijf12oWsgPOkh7-hgULnJj3EYqw3nuaWENh07h7ZFahebht7vLg.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/g6nOh_1zJWtGjlv5ihgBjLfbhaiCquGyiFMIHVy1SKgvQm82toQZjTgEvlCPZtcGzBz-FmlXecBXWjMOPlJapD_j7eWkqQanQDQ92SYE1ZmA33vSmL0I9ZPcBLZODY_xUNvRv-ocVtKEQwbk5WItqds4Vhk-JQQX2mPEba9_h2pwRuoMcVR9VPCDyxfwrJeeASqtLabVvqltTcmpBVJEyaPQUGwLRqdgqzV1FL7n-04ddpojHUoiwNlvZG31m14ZiYxKgWcHQ6wninm64ZbS2GozgYgMh7CgDdBvO2zlA4XFEaTfoH2Au1Mobmzrv4ZoXQYc9zt0Dv1VnpEpH1FZsg.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/p2a7uAp3F4acRF3ES2M1I8ELjbSLufu4BuWhy-5FI73Wa6aIu4Uyn6v5VqmZja9VN6dSGTvpKbQ_1wcS8eCRqBxN51wR31WejAlhHMCzyfpfR4aVhP2vIsD_qBVcBHieq4SIfzpqrHVGH2nU8hlfa55-gwMAJeXbRf-IqwwMluZLNpWKRFPkv-7OLhIBqFWxBM3dm6vAzdLOACtroC-vJOwf0eBy4gSpFK1gm0IJcFBEm0d2PloPqv0_wTDv-SHPkxAui5G_qc1SCyh1vQWmMdHtWwr-x6zVvTV9p7P7kmuaPuEljl0vjCXrkvyKV0QW1cRGB08GNo0SkDTXWWy4xQ.jpg)
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/Xy78XVm_Ztr2IDsVG_O9SFXMPIZVXlNFqGU7y3BsvIjO4tps4j6kB5Zmcj0qTmxnNeQnNcAU1ga-RaErX72rLo7qeqQEZuLhxjnAk1eL8roMw1Kou3KIr5BjsPXZ0yDtIYV5W-S4Y7vcAhkpccZ3auAYs_DXshmq_InZeIwHrGTDncMSc54MBLRkoHri18Q9ITo5Hi6pJp-yE021BIXn1k3_G9IqTXnx-poZk1Cpq0YuVscj_cQPPnhyaD_0jP6z_jzCVINvEiwe3rVCiliJU68QQ15lhJQ4BAb1u0cu9RXB6-aELi7irvIBBlsJAGFqp9-KfisC5kMW_2qXw1Kdug.jpg)