Події

Іван Вигівський зустрівся з директором Форуму дослідження поліцейської діяль…

Іван Вигівський зустрівся з директором Форуму дослідження поліцейської діяльності у США Чаком Векслером

Тимчасово виконувач обов’язків Голови Нацполіції Іван Вигівський наголосив, що наразі одним із пріоритетів у діяльності відомства є документування та розслідування воєнних злочинів, скоєних військовими рф. Тож він подякував американським партнерам за допомогу, яку вони надають Україні в цілому та Національній поліції зокрема.

???? «Ваші підтримка та допомога – оснащення, навчання, спільні розслідування – є надзвичайно важливими для нас. Хочу зауважити, що надзвичайно ефективно показали свою роботу ДНК-лабораторії ANDE, які Нацполіція отримала від США. Час ідентифікації загиблих внаслідок бойових дій осіб скорочено до 90 хвилин. Саме використання новітніх технологій для збору, обробки та аналізу інформації щодо вчинених воєнних злочинів дає змогу формувати повну та об’єктивну доказову базу для притягнення військових злочинців рф до відповідальності», – зазначив Іван Вигівський.

При цьому він додав, що поліцейські не лише проводять слідчі дії, встановлюють воєнних злочинців, а й активно беруть участь у розмінуванні деокупованих територій.

???? «Вибухотехніки Нацполіції вже вилучили 204 тисячі різних боєприпасів і розмінували понад 19 тисяч гектарів території. Як правило, це деокупована територія, де перебував ворог: Київська, Херсонська, Харківська та інші регіони держави. Після того, як ми виженемо ворога з нашої землі, цієї роботи стане ще більше», – наголосив тимчасово виконувач обов’язків Голови Нацполіції.

Водночас виконавчий директор Форуму дослідження поліцейської діяльності (Police Executive Research Forum (PERF) США Чак Векслер повідомив, що американські партнери і надалі готові підтримувати та допомагати українським поліцейським

Back to top button