Події
✅ Детективи ТУ БЕБ у Закарпатській області повідомили про підозру керівниці од…
✅ Детективи ТУ БЕБ у Закарпатській області повідомили про підозру керівниці одного з управлінь Ужгородської міської ради у зловживанні службовим становищем та підробці документів на землю.
➡️ Встановлено, що посадовиця склала завідомо підроблені документи та ввела в експлуатацію два об’єкти закінченого будівництва: торгово-житловий комплекс та багатоквартирний житловий будинок.
❗️Уведення в експлуатацію відбулося без сплати забудовником пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ужгорода.
Сума завданих державі збитків становить понад 1,5 млн грн.