Бахмут, Ізюм, Слов’янськ, Харків – ми добиралися всюди, де був хоч найменший шан…
Поліцейський офіцер громади Піщанської територіальної громади Дніпропетровщини здійснив десятки виїздів. Під шквальними обстрілами він вивозив жінок з дітьми з найгарячіших точок лінії фронту. Це вже вдруге Артем повертається до Слов’янська та Бахмута. У 2014 році він один з перших у складі добровольчого зведеного загону став на захист України.
Серед врятованих ними людей особливо запам’яталася громадянка США, яка приїхала в гості до брата.
???? «Вона розповіла, що разом з дітьми перебралася до підвалу, оскільки будинок в якому вона проживала, повністю зруйновано. Врятована була дуже вдячна нам і по сьогодні ми підтримуємо з нею тісні дружні стосунки. Вона передає нам гуманітарну допомогу для людей, що залишилися жити на лінії розмежування, а також надсилає амуніцію для українських військовослужбовців. Від всіх цих людей завдячую їй».