✅ Аналітики ТУ БЕБ у Чернівецькій області виявили ризикову тендерну закупівлю….
✅ Аналітики ТУ БЕБ у Чернівецькій області виявили ризикову тендерну закупівлю.
➡️ Комунальна медична установа планувала здійснити реставраційний ремонт внутрішніх інженерних мереж в одному з корпусів, про що оголосила проведення публічної закупівлі.
❗️Очікувана вартість робіт становила майже 11 млн грн.
➡️ Аналітики ТУ БЕБ дослідили відповідність переможця вимогам тендерної документації. Встановлено, що підприємство не відповідає кваліфікаційним критеріям тендерної закупівлі.
???? Зокрема, ним не надано увесь перелік документів на підтвердження наявності матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт (будівельної техніки), відсутні документи щодо трудових відносин із визначеним переліком працівників відповідного фаху, а також не надано документи які підтверджують досвід виконання робіт.
➡️ Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів.
У результаті розгляду рекомендації медична установа відмовилася від укладання ризикового договору та скасувала тендерну закупівлю.
❗️ Таким чином аналітики територіального управління БЕБ у Чернівецькій області упередили неефективне використання майже 11 млн грн бюджетних коштів.