Події
2 пожежні автоцистерни отримали рятувальники Харківського гарнізону ДСНС від …
2 пожежні автоцистерни отримали рятувальники Харківського гарнізону ДСНС від територіальних громад Австрії ????
Це стало можливим завдяки координації та сприянню Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Австрія Василя Хименця та керівництва ДСНС України.
Техніка повністю обладнана, укомплектована і готова до використання за призначенням. Автомобілі одразу стануть на бойове чергування та використовуватимуться під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів.
Детальніша інформація про міжнародну підтримку тут.
Дякуємо за співпрацю!