Інфо поліції

У поліції вже зафіксували перші спроби фальсифікувати вибори

Поліція зафіксувала першу спробу фальсифікувати результати парламентських виборів – на одній із дільниць Бахмута Донецької області члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів з підсумками результатів голосування. Про це повідомив у Facebook речник Нацполіції Ярослав Тракало, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“У школі м. Бахмут, де розташована 624 ДВК, члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів з підсумками результатів голосування. Залишалося у потрібний момент вписати прізвище кандидата-“переможця” чи “правильну” назву партії”, – підкреслив він.

За його словами, по прибуттю на місце слідчо-оперативної групи поліції, члени комісії, щоб приховати сліди злочину, залили підписані протоколи чорнилом.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 4 статті 158 ККУ – “…фальсифікація виборчих документів.., підсумків голосування”. Санкція статті – від 7 до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо:

  • В “день тиші” напередодні позачергових парламентських виборів у Києві та регіонах було виявлено приховану та відверту агітацію на підтримку учасників перегонів.
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close