Інфо поліції

У Львівській області викрили корупційну схему, організовану керівниками медичних закладів

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці систематично отримували від комерційних структур "відкати" у розмірі 10-15% за сприяння в укладанні вигідних контрактів

Служба безпеки України викрила корупційну схему, організовану керівниками медичних закладів та комерційної структури Львівщини  під час закупівель за бюджетні кошти медичних виробів та обладнання.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці систематично отримували від комерційних структур “відкати” у розмірі 10-15% за сприяння в укладанні вигідних контрактів. Угоди передбачали закупівлю  товарів  для медустанов за завищеними цінами.

Правоохоронці затримали посадовців після передачі в офісі фірми-постачальника чергового хабара у сумі  24,5 тисячі гривень.

Раніше оперативники спецслужби задокументували низку інших фактів  отримання “відкатів” керівниками низки медичних закладів регіону.

На даний час фігурантам провадження обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до злочинної схеми.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button