Інфо поліції

Керівництво київської компанії звинувачують у привласненні мільйонів державних коштів для діагностики коронавірусу

Оперативники спецслужби встановили, що бізнесмени при формуванні ціни порушили норми граничної надбавки на медобладнання, встановленої урядом

Служба безпеки України викрила топ-менеджмент київської комерційної структури на привласненні мільйонів гривень державних коштів при поставках лабораторного обладнання для діагностики коронавірусу.

Гендиректору фірми повідомлено про підозру, – повідомляє 1NEWS.

За версією слідства, приватне товариство уклало договір з державними медичними закладами у Полтавській і Запорізькій областях.

Комерсанти мали забезпечити лабораторії обладнанням, необхідним для виявлення коронавірусної інфекції СOVID-19.

Устаткування призначалось, зокрема, для досліджень біологічного матеріалу потенційних хворих.

Оперативники спецслужби встановили, що бізнесмени при формуванні ціни порушили норми граничної надбавки на медобладнання, встановленої урядом.

Своїми діями вони завдали збитків держбюджету на понад 16,5 мільйона гривень. Ця сума підтверджена судово-економічною експертизою.

Під час обшуків в офісних приміщеннях комерційної структури правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує проведення оборудки.

Наразі генеральному директору приватного товариства повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close