У Генштабі пояснили необхідність формування нових бригад
Генштаб бачить у створенні нових бригад єдиний ефективний спосіб протидії значно чисельнішому противнику на тлі розширення фронту, довжина якого сягає 1300 км з активними бойовими зіткненнями.
Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що створення нових бригад є стратегічним кроком у відповідь на зростаючу загрозу з боку російських військ, чисельність яких збільшилася на майже 100 тисяч. Про це повідомив речник Генштабу капітан Дмитро Лиховій в коментарі для УП у середу, 6 листопада.
Це дозволить забезпечити ефективний захист протяжної лінії фронту, яка нині сягає 1300 км.
За словами Лиховія, на лінії бойових дій ЗСУ постають перед перевагою ворога, яка іноді сягає п’ятикратної чисельності. Через це для забезпечення оборони критично важливих ділянок фронту в критичних ситуаціях передислокують підрозділи з інших військових частин. Це, як пояснює речник, оптимальний спосіб зберегти позиції в умовах обмежених сил і засобів.
“Наразі в ЗСУ немає можливості швидко поповнювати бригади особовим складом, оскільки процес адаптації новобранців вимагає часу. Саме тому для підсилення конкретної ділянки фронту задіюють уже готовий підрозділ”, -зазначив він
В умовах недостатності сил і засобів це оптимальний спосіб протидії переважаючим силам противника. Так зменшується ризик прориву, пояснює офіцер..
Ротація бригад і заміна тих, що зазнали втрат, також вимагає нових формувань, оскільки підрозділи потребують бойового злагодження, без якого їх ефективність може бути зниженою. Таке рішення дозволяє швидко реагувати на загрози та зміцнювати оборону на найуразливіших ділянках.
Загалом, Генштаб бачить у створенні нових бригад єдиний ефективний спосіб протидії значно чисельнішому противнику на тлі розширення фронту, довжина якого сягає 1300 км з активними бойовими зіткненнями.
Нагадаємо, Україна планує мобілізувати ще 160 тисяч громадян.
Раніше Сирський озвучив результати дій ЗСУ на Курщині.
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp