#ЦПД_оперативно:
❌ Ворожі TG-канали поширюють скриншот нібито одного з будинкових чатів столиці, у якому Печерська районна в місті Києві державна адміністрація закликає киян покинути свої домівки, якщо ті живуть поблизу «центрів прийняття рішень».
✅ Верифікувавши інформацію в Печерській районній адміністрації, Центр повідомляє, що поширюване рашистами застереження – це фейк, який має на меті викликати панічні настрої та підірвати моральний дух киян. Жодних подібних повідомлень адміністрація не розсилала.
‼️ В умовах повномасштабної війни ризик рашистських обстрілів існує постійно, тому не нехтуйте своєю безпекою та реагуйте на сигнали повітряних тривог.
???? TG FB INST YT TW TT WA
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/JIRiBhZ96CBU6BJjUAflcmgajXs8Rvizumu5ushrPwLmm0SEL4B-z-nqyu12pp1nQ-6Qrr4huV-ZJL-pj-oK_6thwcx6YD7O8RWZZHUs-kJM4UM9eZtErouCLQO_1zRgXswx-bubGJFLaQx4JzCM1jIuRlaIPCm5T061j3dpXL8szKsX6Mptb2A3_f2k8A1HXwFJhJ9fRI6whqHHXVWlybrXuwyKpor5TpblvN1tsWfMWg64Vm0HesqSLV-q0-hc-FrYF6GjB1dbCsASg7FQg_fkSSZRCK4CzJKlGOnw5VxiIGUcUtSzMTf4hTMnhoBgZFWfLfZHPsLrbtWiAW54Sw.jpg)