Україна

Олімпіада-2024: Геращенко завоювала бронзу у стрибках у висоту

Попри те, що змагання тривають, Геращенко вже фінішувала на третьому місці, здобувши бронзову нагороду для України.

Українська спортсменка Ірина Геращенко завоювала бронзову медаль у фіналі жіночих стрибків у висоту на Олімпійських іграх 2024 року у Парижі.

Наразі на Олімпійських іграх проходить фінал у стрибках у висоту серед жінок.

Нині черга за Ярославою Магучіх. Легкоатлетка позмагається за золото Олімпіади.

Ми повідомляли, що українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту. З першої спроби вона взяла висоту – 2,10 метра, що стало вперше в історії жіночих стрибків.

Нагадаємо, раніше Магучіх розповіла, що відчуває після постійних обстрілів мирних жителів України військами Росії.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp