Події
Діти рятувальників повернулися з навчально-тренувального табірного збору з Ре…
04 Серпня 2024 20:12
0 203
Діти рятувальників повернулися з навчально-тренувального табірного збору з Республіки Польщі????????
Польсько-український збір тривав впродовж двох тижнів. Серед учасників – хлопчики та дівчатка з Рівненської, Волинської, Запорізької, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей.
Діти тренувалися спільно з членами Молодіжної дружини рятувальників Республіки Польща, тому не тільки набували корисних знань і навичок, а і знайшли нових друзів.
Щодня вони знайомилися з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, удосконалювали навички користування первинними засобами пожежогасіння та надання домедичної допомоги. Також для діток було організовано ряд цікавих тренінгів та екскурсій.
Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube
04 Серпня 2024 20:12
0 203