???? Заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко зустрілася з Ке…
Forwarded From МВС України
????Заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко зустрілася з Кетрін Фірон, Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ, заступницею Голови Секретаріату ОБСЄ. Мета зустрічі — обговорення спільних проєктів та продовження співпраці з Центром.
Наразі МВС України реалізує п’ять проєктів міжнародної технічної допомоги та підтримує ініціативу продовження проєкту, зокрема, з питань протидії незаконному обігу зброї. Співпрацюємо також в напрямках: гуманітарного протимінного розмінування, реагування на надзвичайні ситуації, розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, надання соціальної та психологічної допомоги постраждалим, зміцнення кіберстійкості.
Окремо відзначили важливість співпраці з Управлінням з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС України.