#ЦПД_пояснює: ⚡️ Як рф готує з дітей окупованої Луганщини нових «кадирівців» Ок…
#ЦПД_пояснює:
⚡️ Як рф готує з дітей окупованої Луганщини нових «кадирівців»
Окупаційна адміністрація Луганська під виглядом «виховання підростаючого покоління» мілітаризує українських дітей і підлітків та готує їх для участі у війні на боці рф.
Для ідеологічної обробки українських дітей окупанти використовують чеченських бійців батальйону «ахмат», які створили на Луганщині військовий табір з цинічною назвою «академія дружби народів «ахмат». Табором опікується особисто очільник чечні рамзан кадитров та люди з його близького оточення.
У цьому таборі одночасно з ідеологічною «накачкою» діти проходять військовий вишкіл – вивчають тактику ведення бойових дій, вчаться користуватися зброєю, надавати допомогу пораненим тощо.
❗️Мета таких таборів – підготовка українських підлітків до служби в російській армії та участі в бойових діях проти України.