#герої_без_зброї Микола Васкевич, рятувальник з Черкащини «Справжній рятувальн…
#герої_без_зброї
Микола Васкевич, рятувальник з Черкащини
«Справжній рятувальник повинен працювати швидко, професійно, дотримуватися відповідних інструкцій та бути зосередженим на своїй головній меті – порятунку життя», – розповідає Микола Васкевич.
Однією із найскладніших пожеж у своїй практиці він вважає масштабну техногенну аварію, спричинену вибухом і загоранням на нафтобазі у Київській області влітку 2015-го. «Ліквідація цього пекла тривала 8 днів. Тоді мені здавалося, що гіршого я не побачу у своєму житті. Аж тепер такий жах відбувається у моїй країні постійно…», – з сумом говорить Микола.
Він зізнається, що під час війни не дозволяє собі подорожі, розваги та на будь-які притаманні нормальній людині приємності для себе й родини просто не має настрою.