Старша донька Олени Кравець показала, як з 7-річними братом і сестрою провела вихідні у Києві
Марія Кравець замилувала фото з родиною.
Старша донька акторки та телеведучої Олени Кравець – Марія – показала родинну прогулянку столицею вихідними.
У своєму фотоблогу Марія запостила низку атмосферних фото з родиною. Зокрема, блогерка показала своїх 7-річних брата Івана й сестру Катерину. Всі разом вони вирішили прогулятися Андріївським узвозом і насолодитися краєвидами рідного міста й місцевими музикантами.
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291494_828_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
«Як же ж його (Київ – прим. ред.) не любити?», – написала Марія.
На зображенні Катя позує з морозивом у бузковій сукні та сонцезахисних окулярах з пов’язкою-банданою, як і у її брата-близнюка. На руці у дівчинки зав’язана патріотична синьо-жовта стрічка. Тим часом Іван одягнений у джинсовий образ.
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291494_480_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291494_985_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291495_787_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291495_245_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
Окрім того, старша донька Кравець опублікувала серію теплих світлин з неймовірною панорамою і Андріївською церквою, зроблених під час прогулянки. Того ж вечора Марія з родиною відвідала виставу й після неї залишилася з неймовірними враженнями.
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291495_523_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
![](http://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/04/1713291495_722_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D0%B7-7-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC-%D1%96.jpeg)
«Багато гуляли й милувалися нашим містом», – замилувала підписом донька зірки.