БЕБ на Волині вилучило тютюнові вироби та алкогольні напої на 2 млн грн ✅Детект…
✅Детективи ТУ БЕБ у Волинській області викрили жителя обласного центру, який впродовж 3 років незаконно купував, зберігав і перевозив для продажу горілчані та тютюнові вироби.
➡️Детективи задокументували факти збуту фальсифікованого товару та повели обшук складських приміщень гаражного кооперативу, де зберігався фальсифікат, а також автомобілів, якими підприємець перевозив незаконно виготовлені підакцизні товари.
❗️Загалом працівники БЕБ вилучили понад 18 тис. пачок цигарок, 6 700 пляшок алкоголю і 470 літрів спирту. Загальна вартість вилучених товарів складає майже 2 млн грн.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України. Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.
Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.