Події
#Фото_тижня Людське життя – найвища цінність. Про це, як ніхто інший, знають вогн…
#Фото_тижня
Людське життя – найвища цінність. Про це, як ніхто інший, знають вогнеборці, які щодня ведуть боротьбу зі стихіями природи. Вони йдуть у саме пекло, аби зберегти найдорожчий скарб.
Такі випадки закарбовуються у пам’яті вогнеборців. Адже після подібних викликів розумієш, що твоя робота дарує іншим можливість проживати це життя. І кожна хвилина, швидка реакція та професійність є вкрай важливими.
Бережіть себе та своїх найдорожчих крихіток! А ми завжди поруч!
???? Світлина: Андрій Бершадський, ГУ ДСНС України у м. Києві