+ 3 Класи безпеки на Миколаївщині ????
⏺У безпекових просторах, відкритих на базі навчальних закладів на Вознесенщині та Первомайщині, дітки опановують правила пожежної і мінної безпеки, дорожнього руху й цивільного захисту, вчаться надавати домедичну допомогу та діяти у різних надзвичайних і життєвих ситуаціях. Класи оснащені необхідними інтерактивними матеріалами.
⏺Перші заняття зі школярами вже традиційно провели рятувальники. Для кращого засвоєння важливих знань, які у майбутньому можуть вберегти здоров’я та життя малечі, надзвичайники використовують поліграфічну продукцію, розроблену ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine.
• Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube •
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/MB0oahAkplHfjFDBMItwdTNS5IUCLuUZagEQnAwUo8wdr_3d8_AQFbznhX9yDImaUnPi3KcJWIXSHrifgFLPH15bjVKljrHqIhknD3b-LpI_8seRoapykg4U5zdHYybilrtONfblvPwayiG46iqusklnLgbrZ8euqtZ-IKwQZDKd0bqdFa23sKFqbJSIoG0IKm1kGbLFmlgGctud1_KASRKXV1uwaUD05-6YWrzerirx9KNC7NkMHaDUt97Yaw3GFE_c1CY5nb0uwRnxDReGIOXT-hH3igPIoptLZX07pLfMv90Zc0U7MIuCk8op3TtDtUUqL17HEcIyEJavs2WPqQ.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/MBR7E6BYwTdqynoXkQGPbRSX2Rl9ukGOlM0bQwXlVrkFdppVvU8TlvB457PIIY6g7LP9-ZT31C_d9Z8qqaKh2yEfsQyPa9eF2l1z7CfO5JkLhqVBSIJ6is33XglshJCiDGCOoPxf-i3Tf_DoBJZLEpH9ouU83Z9eXDCFqUWYvoJymOgaTOzOggNxIM8PU8pfCpasfUHmGv68ZioWyW2RNbmhTPgwVO1AmqEf1J8wKqPHKAUXPUoavsCtB6EHyfUmxmB2igWWeUwx6v49c5VHmu4ChAceYQoOaFPqbm3a-RvjsJ_TzmzwScHeqoM3_3uIcy8OpCeO8uD4HkEGKKrJxA.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/TeSAn6BnAtmBpVqbrmpf7MyA1lxy9MAD3CDDDo3eYMtOmTv-gedt20lHxG_b8n_wqhs4EfSbKSSisu_BJPyvZgRoqDQN77aG7v-yGoAlcXVF9AbA57PhjSEwHPK7KGfq28MiusP236GhyAytkdcDr9E442lrCWdWVieak-aa0PewyfSFw_lh302_jpKJ9gKyCJ_e8gDItuTugO0NmJvvpyZqA4uH0JGROxWlxoWb5BYo9Yl_1_LDhjU3B7wutA4sF2BNBmnQYYE2XataMYrq2fFGj6L2znFoUb9lblqEOxwsCx9X3Du3_NTDbsYAci5bz4j2DUosnhhs1AZ7sY4Daw.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/lafSFYBdoi4Tmb-InY0P_jQ2GL0W-6Aj8dAl9haGmVjylEg17AQ6XbrxKn24jbbURJEu_9o_psn6wG9V-grdyLupZm8GM0kIaZuwpAEPpLgy9Oi-_KpQCRvQO-cJP9SY58QSVvMUpD-EBOfFVIBqHzJF_VRB3NkRIQ2UAK5s2YDm1XEk7ct_1HnZpaCXtA3OC6yKYeN9OkOvTeBB7W40r5TbsSsEnbR9lbZQmBDfe6-hL5JoxBlOc9EEzk-nQT7AzRoNzyz4jgm3HKXIPXubdBHmEh_auYQa1I2j6spvWjyq-kOVj8eWfvAul9snnXzajBmv1bCi2AIO6yKczljnZw.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/Np7abz4QbHw7NrTJjX22Kc0wRON9uSI9b7oXkXsA3FdV-vdUM5J1cNnRw6PG5Ov3hFwimWAnOOOTZ5E5zGwYoEt7cbFEhUn2tUxHpKt1kmvDLvrnHc2QTSNVvkaaV7J5hrf4pm5yMWuS33JiQ2l8iOYptDuntiOvCO_KGuHC_SbLbzOo51aBxam5CBqZccJE913AE3htBtzHjUFvP0g1AjIXrMj79PBvj-rARhFMzILFCFyEyesDOePGU817tuJjMCA7rVENFBQ-0jqpxugC6L8365ynnFjXjwfhssvw_hkM55h1uvxdq7Wg1MCe6V3RUm74W2NgObTGPbsox4gVsg.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/ifor2MYmk_50JvaGmZGVi38NRNoNhdDbhLh0VxzKMFXOJSE_8TEUeqiRrQlGmjz3rEFR5ESnNwVuRDjSJnltS50fg0JJ429r4xgBT7MJXHZYfttJIWXIo04i7RDTndM45lU103-WXt8gYoYLPKnXMFo0z1aFBUHXjo_zBnK1bNGuq8pDfhU3thVtCPvyBMiX3QFNTIS9pQXmCDQVYOogBna4HWONDOR-p06pogC7IKRYB9yDnyakcyga9rYOrrA1RfYb3uMGw_i6zFkXpnuZWtB1RDy1IVl8ke5OIdRFvVpl15QLtz6e1Men3hFtH6t5hJbahBwXFouxiGLrxnfTbA.jpg)