Україна

ЗСУ здатні відбити Сєвєродонецьк – Гайдай

ЗСУ здатні відбити Сєвєродонецьк - Гайдай

Фото: facebook.com/odalug

Сєвєродонецьк не має важливого стратегічного значення

Українська армія може відбити Сєвєродонецьк, але у стратегічному плані місто не має величезного значення, повідомив голова Луганської області.

Українські військові здатні вибити ворога із Сєвєродонецька, при цьому місто не має важливого стратегічного значення. Про це повідомив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай у бліц-інтерв’ю для Суспільне.

“Тут військове командування має приймати рішення, тому що вибити росіян із Сєвєродонецька – можливо. Це завдання нам під силу. Єдине – а який буде наступний крок? Вони відійдуть і з важкої артилерії з авіацією знищать усе. У стратегічному плані місто Сєвєродонецьк не має величезного значення”, – заявив Гайдай.

Як зазначив голова Луганської ОДА, Лисичанськ має більш вигідне значення для українських військових через своє розташування. Проте, враховуючи те, що Сєвєродонецьк є обласним центром, відображення міста підніме бойовий дух українців, а росіян – деморалізує після їхніх “гучних” заяв про контроль.

“А як вони контролюють місто, де тривають бої? Тільки позавчора взяли шістьох полонених. Що ж це за такий контроль? Ми ж розуміємо, що вони просто брешуть”, – додав Гайдай.

Раніше Гайдай повідомив, що ЗСУ відтіснили російських окупантів у Сєвєродонецьку. Кожна сторона контролює приблизно половину міста.

Нагадаємо, британська розвідка оцінила контратаку ЗСУ у Сєвєродонецьку. Стверджується, що зведений нанівець оперативний імпульс, який російські сили раніше набрали за рахунок концентрації бойових підрозділів та вогневої потужності.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button