Україна

ЗСУ розбили інженерні підрозділи росіян біля Маріуполя – Андрющенко


ЗСУ розбили інженерні підрозділи росіян біля Маріуполя - Андрющенко

Знищено щонайменше п’ять одиниць інженерної техніки та надії росіян побудувати залізницю у РФ.

 
По району базування інженерних підрозділів російських окупантів в селищі Гранітне Донецької області було завдано удару. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram в середу, 24 січня.
 
“Ранок хороших новин. Селище Гранітне. Черговий удар у район базування інженерних підрозділів окупантів, який остаточно розбив надію на залізничний міст. Точніше, його залишки разом зі щонайменше п’ятьома одиницями інженерної техніки”, – написав він.
 
За словами Андрющенка, це не лише крапка, а “жирний хрест” на потенціалі залізниці з Росії до тимчасово окупованих територій України мінімум на 2024 рік. Також радник міського голови Маріуполя подякував усім причетним до удару по противнику, першочергово тим, хто в окупації.
 
“Тепер можна попросити “кару небесну” на інший міст? І поховати вже автомобільну логістику на Волноваху серйозно та надовго?” – додав Андрющенко.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року російський віцепрем’єр Марат Хуснуллін заявляв, що будівництво залізниці з Ростовської області РФ до окупованого Криму через тимчасово захоплені території України знаходиться на етапі проєктування.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button