Україна

ЗСУ прийняли на озброєння ракети РС-80

Збройні Сили України після кількох років випробувань прийняли на озброєння 80-мм некеровані авіаційні ракети РС-80, призначені для ураження наземних цілей, передає 1NEWS з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Зазначається, що ракетні снаряди РС-80 спроектувала Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ із використанням штатних пускових блоків.

Під час випробувань визнали відповідність ракет тактико-технічним характеристикам.

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Перші випробування некерованих авіаційних ракет РС-80 відбулися у серпні 2018 року.

Під час триденних випробувань застосували майже 300 ракет РС-80 “Оскол”. Були підтверджені основні тактико-технічні характеристики цих авіаційних ракет з можливістю їх застосування з гелікоптерів типу Мі-8.

Окрім того, некеровані ракети РС-80 можуть використовуватись з гелікоптеру типу Мі-2, оснащеного блоками Б8В8МСБ, випробування якого були успішно завершені у листопаді 2017 року.

Ракети РС-80 “Оскол” – є повністю українською розробкою та всі його комплектуючі також виготовляються в Україні.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close