Україна

ЗСУ отримали від Німеччини 20 апаратів ШВЛ

Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України отримав від Німеччини гуманітарну допомогу, зокрема 20 апаратів штучної вентиляції легенів, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Гуманітарну допомогу на суму 130 тисяч євро для протидії коронавірусу надала німецька армія – Бундесвер. Про це повідомляє посольство ФРН в Україні.

«Сім європалет із гуманітарним вантажем було доставлено з Бланкенбурґа у горах Гарц до Києва», – йдеться у повідомленні.

Крім 20 мобільних апаратів ШВЛ, госпіталь отримає респіратори класу FFP 2, захисні окуляри, дезінфекційні засоби та захисні рукавички для щоденних потреб у госпіталі.

Як повідомляє українське Міноборони, на церемонії послиня ФРН Анка Фельдгузен наголосила, що, попри пандемію, співпраця Бундесверу та ЗСУ в медичній сфері продовжується. Зокрема, у 2019 році Головному клінічному госпіталю передали діагностичну апаратуру вартістю 1,5 мільйона євро, а у 2020 році сума допомоги, спрямована на придбання медичного обладнання, становить загалом 3,1 мільйона євро.

«Я рада, що Німеччина і в цей тяжкий час твердо стоїть на боці України», – сказала посолка Німеччини в Україні Анка Фельдгузен на церемонії передачі гуманітарної допомоги.

«Особливо важливими є 20 мобільних апаратів штучної вентиляції легенів, які у критичних випадках можуть врятувати життя, а рятувальники можуть їх гнучко застосовувати у разі потреби», – сказала дипломатка. Серед переданих засобів особистого захисту «респіратори класу FFP2, захисні окуляри, дезінфекційні засоби та захисні рукавички для щоденних потреб у госпіталі», йдеться у повідомленні на сайті посольства.

 

 

 

 

Back to top button