Україна

Знайдено речовини, які викликають рак: вчені застерігають українців від використання кавоварок

У деяких кавоварках з громадський місць було знайдено небезпечні мікроорганізми, що провокують розвиток інфекцій, та речовини, які здатні викликати рак. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.
Як зазначається, під час перевірки кавових автоматів у деяких пристроях було знайдено шкідливі елементи, які діють як канцерогени. За словами спеціалістів, одним із наднебезпечних сполук є акриламід (з’єднання, що утворюється під час термічної обробки кавових зерен). Зокрема, ця речовина може стати причиною виникнення паталогій судин та розвитку ракових утворень.
Окрім цього, фахівці заявили, що у деяких кавових напоях, приготовлених у кавоварках на майданчиках з великою кількістю людей, було виявлено ентерококи і синьогнійні палички трьох видів. Зокрема, ці збудники можуть спричинити виникнення інфекційних захворювань.
До слова, експерти стверджують, що однією з причин розвитку бактерій є нерегулярне очищення кавових машин від залишків сировини.
Нагадаємо, нещодавно спеціалісти у галузі медицини назвали основні продукти, які можуть допомогти скинути зайву вагу та не відчувати певний час голод.
Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close