Україна

Змінено порядок роботи транспорту в «червоних» зонах

Кабінет міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах із «червоним» рівень епідеміологічної небезпеки, передає 1NEWS з посиланням на Главком.

Тепер обмеження щодо роботи громадського транспорту будуть встановлювати місцеві влади. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Згідно з рішенням Кабміну, тепер регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) будуть ухвалювати рішення про заборону регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним і залізничним транспортом.

Виняток становлять:

транзитні перевезення;
перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, становить не більше п’яти осіб без урахування дітей у віці до 14 років;
перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовані не менше чим за два дні органи Нацполіції;
перевезення пасажирів автотранспортом міжнародного сполучення при наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин

Також окремим рішенням державної комісії ТЕБ і НС буде вводитися заборона на посадку пасажирів на автомобільний або залізничний транспорт міжобласного сполучення, крім спеціальних залізничних рейсів.

Станом на 22 березня в Україні вже вісім регіонів перебувають в «червоній» зоні карантину – Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська та Чернівецька області.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button