Україна

МОЗ України повідомляє, що нардеп захворів на коронавірус. Він підтвердив

У Верховній Раді поширюється інформація, що народний депутат, член депутатської групи «Довіра» Сергій Шахов хворий на коронавірус. Інформацію встигли поширити багато ЗМІ, а документ, який це нібито підтверджує, з`явився у Телеграм-каналі «Темный рыцарь».

Зокрема у довідці нібито підполковника поліції Ростислава Горбача, яку поширив «Темный рыцарь», говориться, що о 9:20 18 березня надійшла інформація від головного лікаря Обухівської ЦРЛ Біліченка І. про те, що в котеджному містечку «Сонячна долина», у селі Романків Обухівського району проживає громадянин Шахов Сергій Володимирович (народний депутат України), у якого виявлено вірус Covid-19, про що є підтвердження Київської вірусної лабораторії.

Вказаний громадянин нібито відмовляється від госпіталізації та залишати місце проживання.

В той же час зазначимо, що вказаний документ не має підпису, а отже його справжність викликає сумнів.

ЦІкаво, що ще вранці сам народний депутат Сергій Шаховвстиг спростувати інформацію про те, що він нібито захворів на коронавірус.

«Коронавірус у них в головах. У тих, хто таку нісенітницю говорить. У мене була температура, реально викликав лікарів. Це звичайне ГРВІ. Зараз відчуваю себе нормально. А цим, хто запускає всякі чутки, напевно, потрібно більше паніки», – заявив депутат у коментарі виданню «Страна».

Проте після обіду офіційно визнав, що таки хворий.

Тим часом прес-служба Верховної Ради повідомила про те, що народний депутат України Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року був відсутній.

«Інша інформація уточнюється, про результати буде повідомлено додатково», – говориться у повідомленні, яке є у розпорядженні 1News.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Олег Волошин контактував у Франції з інфікованим коронавірусом депутатом Національної асамблеї Жан-Люком Рейтцером. Волошин стверджує, що тест на коронавірус у нього показав негативний результат.

Оновлено о 14:20:

МОЗ України офіційно підтверджує, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків коронавірусу в Україні є народний депутат України.

“Наразі проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції”, – говориться у повідомленні.

Додається, що він не госпіталізований. Медичні працівники перевірять усіх, хто з ним контактував.

МОЗ додає, що 16 та 17 березня нардеп не був присутній у Верховній Раді.

Back to top button