Україна

ЗМІ підозрюють, що на Одещині поширюється епідемія африканської чуми свиней

Жителі села Багате Ізмаїльського району на Одещині страждають від задушливого смороду. Як з’ясувала «Думська», запах виходить від трупів свиней на місцевому звалищі. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Трупи свиней на звалищі знаходяться у різному стані – одні вже давно були викинуті в ями, а є і такі, які просто лежать на землі біля краю звалища. Запах тварин дуже сильний. «З побаченого можна зробити попередній висновок: в селі Багате вже досить давно почався падіж свиней. Але жителі, боячись введення карантину і подальшого масового винищення тварин, приховують цей факт і потайки вивозять трупи на звалище», – зазначає видання.

В ямах на звалищі були нутрощі свиней, це говорить про те, що, можливо, хворі тварини були пішли на м’ясо. В селі Багате офіційно не були зареєстровані випадки загибелі тварин від африканської чуми свиней, і карантин не оголошували.

Нагадаємо за останні два дні спалаху африканської чуми свиней підтвердилися в двох інших селах Ізмаїльського району – Озерному і Каланчаку.

Tags

Останні новини

One Comment

  1. ЗМІ у нас і санстанція, і контррозвідка, і приймальня у сортир. На усі руки майстри.

Back to top button
Close
Close