Україна

ЗМІ: місія МВФ поїхала з України без результатів

Місія МВФ у п’ятницю, 22 листопада, без результатів поїхала з України. Головними питаннями для МВФ були олігарх Ігор Коломойський і незалежність НБУ, однак ніяких компромісів з колишніми власниками ПриватБанку не вдалося досягти. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Так, будь-який компроміс неприйнятний, оскільки він підтвердить вплив Коломойського. А якщо він великий, то високий ризик дефолту і відкату реформ. А якщо так, то навіщо такій країні давати гроші, якщо вони з високою ймовірністю не повернуть? Логічно?” — сказав співрозмовник видання.

Місія також скаржилася, що земельна реформа не приймається в обіцяному форматі, зокрема до ринку не допустили іноземців.

“МВФ розуміє, що це ще гірше, ніж мораторій, оскільки є ризик що за безцінь землі можуть бути скуплені всіма відомими особами. Це не зовсім ринок”, — сказало джерело.

Співрозмовник наголосив, що місію найбільше “зачепив обман” щодо ринку землі.

Україна повинна закінчити співпрацю з Міжнародним валютним фондом в 2023 році. Програма, по якій зараз ведуться переговори, повинна стати останньою.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close