Україна

Зимовий відпочинок у Карпатах не по кишені для більшості українців

“Кримозамінники” у вигляді Півдня України і Карпат починають здоржчуватись. Новорічне бронювання будиночків і готелів в Карпатах до цього часу ще не почалося, інформує 1NEWS з посиланням на U- news.

Так жителі-бізнесмени Карпат змушені підвищувати ціни на цей зимовий сезон на 15-30%. Причиною тому називають зростання цін на продукти харчування, газ, паливо і електрику.

При цьому в турагентствах, порівнюючи ціни з сусідніми західними курортами, заманюють українців відвідати Словаччину, Польщу і навіть Альпи.

Так, через старт безвіза самостійних туристів зараз стає більше. «Гірськолижні тури в основному купують самостійно – ті, хто катаються, самі вибирають куди і як їхати, причому за рахунок безвіза самостійних туристів стає більше. Серед популярних напрямків за кордоном: Польща, Болгарія, Словаччина, Андорра, трохи Італії і Франції – дивлячись у кого який бюджет », – каже директор турфірми «Поїхали з нами» Олег Кулик.

Керівник Центру розвитку туризму Володимир Царук додає, що добиратися на більш дорогі курорти, наприклад, тієї ж Австрії, вигідніше з туроператором, так як зараз багато хто з них знижують ціни, щоб заповнити рейси, в той час як на більш дешеві курорти зарубіжжя простіше і дешевше добратися своїм ходом.

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close