Україна

Зеленський звільнив Безсмертного: стали відомі усі причини

Безсмертний вважає своє звільнення покаранням за публічну позицію, а в Офісі Президента зазначили, що вони формують більш ефективну команду для переговорів у Мінську

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 596/2019 “Про внесення зміни до указу Президента України від 19 червня 2019 року № 414”, яким звільнив Романа Безсмертного від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань ТКГ у Мінську.

Про це повідомляє 1NEWS.

Роман Безсмертний заявив, що причиною його звільнення від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи у Мінську стала публічна позиція стосовно тактики дій на лінії розмежування та у контактній групі.

“Що послужила причиною цього звільнення, тут таємниці немає — це моя публічна позиція, і ця позиція не тільки в питаннях яких озвучено вами стосовно тактики дій, але й тактики на лінії розмежування , тактики дій в переговорній групі”, — сказав Безсмертний.

Безсмертний зазначив, що причина його поведінки полягає в тому, що він у своєму житті контактував з п’ятьма президентами, тому має великий досвід. За останні місяці він “чесно та коректно радив, як краще діяти”.

“Починаючи від того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його треба проводити, закінчуючи дзвінком, що не треба телефонувати Путіну, а треба діяти, і треба діяти досить різко, послідовно, я не можу зрозуміти позицію, коли Україна …сильна своїм народом демонструє страх стосовно неорганізованої Росії”, — розповів Безсмертний.

Президент формує більш ефективну команду для переговорів у Мінську. І саме це є причиною звільнення Романа Безсмертного від виконання обов’язків представника в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи. Про це заявила прессекретар глави держави Юлія Мендель.

За її словами, мінський переговорний процес залишається на сьогодні єдиним майданчиком, де Україна має можливість вести переговори з важливих питань, які стосуються Донбасу і, зокрема, щодо припинення вогню, повернення в’язнів, обміну тими особами, які утримуються.

“Президент делегував організацію відстоювати позицію України у цьому складному процесі переговорів другому президенту України Леоніду Кучмі і під його керівництвом ми нині формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках ТКГ у Мінську”, – повідомила Юлія Мендель.

Джерело: УНН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close