Україна

Зеленський звільняє керівників Закарпатської та Львівської областей

Президент України Володимир Зеленський повідомив про рішення звільнити головів Закарпатської та Львівської обласних державних адміністрацій. Про це він заявив сьогодні, 24 грудня під час засідання Ради розвитку громад та територій, повідомила 1News прес-служба Глави держави.

фото прес-служби Офісу Президента

«Не через те, що вони недосвідчені чи нечисті на руку люди, а через те, що у цих двох областях ми не побачили жодного результату. Тому хочу подякувати голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку та голові Львівської ОДА Маркіяну Мальському», – повідомив Зеленський.

Володимир Зеленський зауважив, що в Україні – складна ситуація з кадрами через маленькі зарплати у багатьох чиновників на місцевому рівні, зокрема в голів обласних державних адміністрацій.

«Коли ми вас обирали, то ми усвідомлювали, що це виклик. Розумію, що хтось із вас пропрацював чотири місяці, хтось – три, хтось тільки ввійшов у роботу. Але ми говорили про те, що дивитимемося на вас. Розуміємо, що ніхто з вас не бере хабарів. Це дуже важливий момент. Але, крім цього, потрібні ще конкретні результати, бо саме за результатами ми можемо оцінювати роботу», – наголосив Президент.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close