Україна

Зеленський зустрівся з родичами Героїв Небесної Сотні

Відповідаючи на запитання батька одного з героїв, Владислава Зубенка, Президент сказав, що Герої Небесної Сотні є борцями за незалежність

У шосту річницю розстрілу Небесної Сотні Президент Володимир Зеленський зустрівся з рідними тих, хто загинув під час трагічних подій 20 лютого 2014 року в центрі Києва.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Я як Президент і влада – ми робимо все, щоб нічого не було втрачено, жодна деталь цієї справи. І попри те, як ішло слідство останні шість років, ми не лише цілком вас підтримуватимемо, а й повністю завершимо цю справу. Це наше головне завдання”, – наголосив Зеленський.

“Знайте, що для мене особисто – це одна з пріоритетних справ. Ми робили все, щоб навіть після перезавантаження Генеральної прокуратури і керівництва Державного бюро розслідувань ми не втратили деталей цієї справи та продовжили розслідування”, – додав він.

Відповідаючи на запитання батька одного з героїв, Владислава Зубенка, Президент сказав, що Герої Небесної Сотні є борцями за незалежність.

“Для мене Герої Небесної Сотні – це люди, які відстоювали й відстояли незалежність нашої країни. Відстояли, незважаючи на те, що в нас почалася війна. Ці люди не дали можливості розколоти країну. Це наше ядро, це головне, що в нас є. Тому я вважаю, що вони герої”, – сказав президент.

Джерело: УНН
Back to top button