Україна

Зеленський зустрівся з олігархами і попросив допомоги у боротьбі з коронавірусом

Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів

Президент Володимир Зеленський 16 березня зібрав в Офісі президента олігархів та крупних бізнесменів.

Про це повідомляє 1NEWS.

На зустрічі були присутні власники та топ-менеджери найбільших українських компаній і бізнес-груп. На нараді глава держави обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19. Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів.

В ОП кажуть, що бізнесмени погодилися з пропозиціями Зеленського та пообіцяли надати всю необхідну допомогу державі у здійсненні превентивних заходів з протидії поширенню коронавірусу.

“Бізнес має бути соціально відповідальним у скрутних ситуаціях для держави. Українці мають почуватися захищеними, коли звертаються в державні лікарні. І я наполягаю, щоб ви допомогли зараз. В Україні нині немає критичної ситуації, і ми сподіваємося, що зможемо гідно вийти з цього періоду, зберігши здоров’я та життя українців. Нам зараз необхідно терміново 500 “швидких”. Це та кількість, якої не вистачає нашим лікарням. Ми створюємо спеціальний фонд, нам зараз знадобиться 12-13 мільярдів гривень (на ліки, обладнання тощо). Нам потрібна допомога бізнесу”, – заявив Зеленський.

Ахметов у коментарі “Інтерфакс-Україна” прокоментував свою зустріч з президентом.

Він сказав, що його фонд вже включився у надання допомоги. Він уже закупив необхідне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарів. За словами олігарха, “не залишиться в стороні” і бізнес його компанії SCM.

Джерело: Офіс президента

Останні новини

Back to top button