Україна

Зеленський зустрівся з африканською делегацією


Зеленський зустрівся з африканською делегацією

Мирні переговори можливі тільки після виведення військ РФ з території України, підкреслив глава держави.


Президент Володимир Зеленський в п’ятницю, 16 червня, зустрівся з делегацією глав держав і високих представників країн Африки. Про це повідомила пресслужба глави держави.
 
“Усі нації світу заслуговують на те, щоб жити вільно, без навʼязування чужої волі військовим чи політичним шляхом. Але ніхто не може вважати свої кордони захищеними та безпеку людей гарантованою, поки Росія намагається зробити агресію та крадіжку чужих земель глобальною нормою”, – заявив президент.
 
Зеленський зазначив, що припинення російського терору й виведення всіх військ РФ з території України – це те, що здатне зупинити війну. За його словами, Україні та світу не потрібні ні заморожені конфлікти, ані тліючі війни, а потрібен мир.
 
“Саме про шлях досягнення справжнього та справедливого миру, без жодного російського шантажу й обману, ми говорили сьогодні з делегацією глав держав і високих представників країн Африки”, – сказав президент.
 
До складу делегації увійшли: президент Союзу Коморських островів Азалі Ассумані, лідер Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса, президент Сенегалу Макі Салл, глава  Замбії Хакаінде Хічілема, прем’єр-міністр Єгипету Мустафа Мадбулі; спецпредставник президента Конго Флоран Нтсіба, а також спецпредставник президента Уганди Рухакана Ругунда.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої ракетної атаки на Київ лідери африканських країн ховалися в бомбосховищі в одному з готелів. Завтра африканські лідери планують поїхати до Росії та поговорити про мир з Володимиром Путіним.

Києву пропонують бартер. “Мирний план” Африки

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button