Україна

Зеленський зустрічався з британською розвідкою для боротьби з Медведчуком, – блогер

Президент України Володимир Зеленський раніше зізнався, що мав зустріч з керівником британської розвідки МІ-6 Річардом Муром під час візиту до Лондона, а тепер стала відома і мета цієї зустрічі. Зеленський шукав підтримки на Заході для боротьби з Віктором Медведчуком. Про це в своєму блозі пише блогер Кирило Кіквідзе.

Вчора деякі подробиці зустрічі розкрив депутат Європарламенту 2014-2020 рр. Нейтан Гілл. Він заявив, що ці переговори виглядали дуже дивно, оскільки це компетенція прем’єр-міністра, а не глави МІ-6.

«Але так само дивною є тема зустрічі. Це дуже важливе питання для мене особисто – свобода засобів масової інформації. Вони обговорювали створення організації для протидії тому, що вони трактують як фейкові новини. Але це дуже суб’єктивно – що є фейком, а що правдою, коли не всі факти відразу доступні всім людям», – заявив Гілл.

Блогер зазначає, що йому стало відомо, що обговорювали не тільки створення організації. «Зеленський звернувся до Мура з проханням попросити американців закрити популярний Youtube-канал лідера ОПЗЖ Медведчука, оскільки той працює не гірше офіційних ЗМІ, а ніякого впливу Офіс президента на Youtube (не має – ред.). Аргументував президент проросійською риторикою Медведчука і якоюсь загрозою, яку той несе для Європи», – пише Кіквідзе.

Блогер нагадав, що днями канал Медведчука на Youtube був закритий. «А це означає, що політичні розборки з опозицією Зеленський виніс на міжнародний рівень. Тепер маємо ситуацію, коли британська розвідка і американські спецслужби прямо втручаються у внутрішні справи України. І це санкціоновано Зеленським. Абсурд чи агонія?», – задав риторичне питання Кирило Кіквідзе.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close