Україна

Зеленський запропонує забирати депутатський мандат через кнопкодавство і прогули

Президент планує внести на розгляд народних депутатів відповідні зміни до Конституції України

Уже на початку роботи Верховної Ради 9-го скликання Президент планує внести на розгляд народних депутатів зміни до Конституції України, якими буде закріплено підставами втрати депутатського мандату прогули та неперсональне голосування.

Про це під час брифінгу у ВР сказав представник партії “Слуга народу”, представник Президента в парламенті Руслан Стефанчук, повідомляє 1NEWS.

“У перший день роботи Верховної Ради України від Президента України буде направлено зміни до Конституції Україні, які будуть передані до Конституційного суду України, які будуть стосуватися одного, що кнопкодавство, неперсональне голосування, а також депутатські прогули без поважних причин однієї третини пленарних засідань – будуть внесені до Конституції України як безумовна підстава втрати депутатського мандату. Таким чином, ми забезпечимо юридичну сторону”, – сказав Стефанчук.

Водночас він наголосив, що має бути технічне забезпечення персонального голосування, а цього не можна зробити на підставі тієї системи, яка наразі встановлена у ВР, та діє на програмному забезпеченні 2002 року.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close