Україна

Зеленський запропонував єгипетському мільярдеру купити українські готелі

Президент України звернув увагу Нагіба Савіріса на готелі "Україна" та "Дніпро", які нова українська влада виставила на приватизацію

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з одним з мільярдерів Єгипту Нагібом Савірісом та закликав його вкласти гроші в українську економіку.

Про це повідомляє 1NEWS.

В Офісі Президента України виконавчий голова компанії Orascom Investment Holding Нагіб Онсі Савіріс розповів Володимиру Зеленському, що цікавиться можливістю інвестувати гроші в Україну. На це глава держави відповів, що “зараз дуже вдалий час” для інвестування в українську економіку.

“Нашим пріоритетом є фокус на зростанні економіки, і ми розуміємо, що це можливо лише із залученням іноземних інвестицій. За 3-й квартал українська економіка зросла на 4,2%, міжнародні рейтингові агентства покращують суверенні рейтинги України, ми зростаємо у рейтингу Doing Business. Усе це дає нам оптимізм для подальшого зростання”, – сказав мільярдеру Зеленський.

Президент звернув увагу Савіріса на готелі “Україна” та “Дніпро”, які нова українська влада виставила на приватизацію.

“Оскільки у вашому портфоліо є низка дуже успішних проектів у сфері туризму та готельного бізнесу, хочу запросити вас взяти участь у конкурсах на приватизацію. Також вам можуть бути цікавими туристичні об’єкти по всій Україні”, – сказав мільярдеру Зеленський.

Президент запевнив Савіріса, що особисто захищатиме іноземні інвестиції в Україну та додав, що оновлені українські уряд та парламент працюють над створенням сприятливого бізнес-клімату в країні.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close