Україна

Зеленський запропонував долучити до тристоронньої контактної групи переселенців з Донбасу

Президент Володимир Зеленський вважає, що у перемовинах Тристоронньої контактної групи у Мінську мають брати участь переселенці з Донбасу, представляючи таким чином мешканців окупованих територій. Про це він заявив під час свого виступу в ефірі програми “Свобода слова”, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Якщо вони (росіяни – УП) кажуть розмовляти з мешканцями окупованих територій, бо ми не знаємо, що їм потрібно. То все дуже просто: давайте розмовляти з усіма, хай мешканці, які переїхали, теж приїдуть до Мінська і скажуть, чому переїхали.”

За його словами, багато жителів непідконтрольних Україні територій хочуть миру та не бажають жити в Росії.

Також президент запропонував не вживати термін “ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей)”, яким називають тимчасово окуповані райони цих областей.

Він каже, що краще говорити “тимчасово окупований Луганськ та “тимчасово окупований Донецьк” і на цьому “поставити крапку”.

Помічник президента України Андрій Єрмак заявив, що у президента Володимира Зеленського будуть просувати ідею про розширення або заміни представників ОРДЛО, які “представляють Донбас” у складі Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close