Україна

Зеленський заплатить штраф у понад 1200 гривень за демонстрацію виборчого бюлетеня

Таке рішення прийняв суд, визнавши Зеленського винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення

Новообраний Президент України Володимир Зеленський має заплатити штраф у розмірі 1234,4 грн за демонстрацію свого заповненого виборчого бюлетеня.

Таке рішення прийняв суд, визнавши Зеленського винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення, – інформує 1NEWS.

Зокрема, суд оштрафував Зеленського на 50 неоподаткованих мінімумів, а саме – 850 грн, а також зобов’язав його заплатити судовий збір у розмірі 384,4 грн.

Нагадаємо, на кандидата у президенти України Володимира Зеленського представники поліції склали акт адміністративного правопорушення за статтею 212-10 КУпАП щодо незаконної демонстрації заповненого бюлетеня після голосування.

Зокрема, під час другого туру виборів 21 квітня Зеленський на виборчій дільниці в Оболонському районі Києва показав свій заповнений бюлетень.

Частина 1 статті 7 Закону про вибори президента забороняє фото і відеофіксацію результатів волевиявлення. Закон також забороняє демонстрацію результатів голосування на дільниці, оскільки це є порушенням таємниці голосування.

У поліції повідомили, що матеріали будуть передані на розгляд суду.

Джерело: УНН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close