Україна

Зеленський за кермом Tesla закликав голосувати за «найгарнішу» партію (відео)

Президент України Володимир Зеленський опублікував нове відео, в якому закликав українців зробити відповідальний вибір на виборах до Верховної Ради.

На відео Зеленський їде за кермом електромобіля Tesla.

«Що стосується парламентських перегонів, то політична партія, до якої я дуже добре ставлюся, я думаю, всіх переможе і ми тоді зможемо зробити нормальний парламент і уряд професіоналів», – зазначив президент, не називаючи назви партії.

Але зараз, за ​​словами Зеленського, є багато аферистів і шахраїв, які відкривають різного роду товариства і підприємства з назвою партії, називати яку Президент не може, оскільки це буде розцінено як незаконна агітація.

«Я не можу називати цю партію, тому, що це вже буде агітація. Я просто особисто звертаюся до людей, які будуть голосувати за мажоритарників: подивіться, в бюлетені має бути зазначена саме «Політична партія», а потім назву партії. Ні ПП, ні МВ, ні ТОВ, ніякі інші скорочення, а саме «Політична партія», – підкреслив Зеленський.

В кінці Зеленський заявив, що партія, про яку він говорить, «найгарніша».

З відео також можна зрозуміти, що Зеленський їде по бульвару Лесі Українки у Києві в напрямку ТРЦ  «Гуллівер».

Додамо, що з журналістських розслідувань відомо, що автомобілем Tesla користується глава Офісу Президента Андрій Богдан. До Президентства сам Зеленський пересувався на автомобілях марок Merсedes та Range Rover.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що кортеж Президента України потрапив у ДТП в Запорізькій області. Зеленського в авто кортежу не було, він повернувся в столицю літаком.

Згодом Глава держави прокоментував інцидент і заявив, що працівники Державної охорони мають понести покарання, якщо їхня вина у вчиненні ДТП.

«Що стосується ДТП у Запорізькій області – це неприпустимо. Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила й будуть визнані винуватцями ДТП, їх буде притягнуто до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живими”, – написав він.

Зеленський також розповів, з чого складається його нинішній кортеж.

«Під час пересування президента дорогами України їде 2 автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій – із супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у заторах, ніхто не вмикає «мигалок» тощо. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент – такий самий учасник руху, як і всі», – написав він.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close