Україна

Зеленський взяв участь у саміті ЄС


Зеленський взяв участь у саміті ЄС

Президент закликав країни ЄС посилити динаміку співпраці з військової допомоги Україні активніше, ніж Росія може мобілізувати свій потенціал.

 
Президент України Володимир Зеленський взяв участь у саміті лідерів країн Євросоюзу у Брюсселі. Про це стало відомо у четвер, 9 лютого.
 
Зеленського зустрів президент Європейської ради Шарль Мішель, після чого глава української держави сфотографувався із лідерами всіх країн ЄС.
 
Після цього вони разом вирушили до зали засідань, де Зеленський виступив зі зверненням.
 
Зокрема, він закликав країни ЄС посилити динаміку співробітництва, зокрема щодо військової допомоги Україні, активніше, ніж Росія може мобілізувати свій потенціал.
 
“Ми повинні посилювати динаміку нашої співпраці потужніше, ніж агресор може мобілізувати свій потенціал”, – сказав Зеленський.
 
Він висловив упевненість, що українські захисники за відповідної підтримки здатні знищити терор, який несе Росія, та будь-яку агресивність проти Європи.
 
“Чим швидше і міцніше буде повернення свободи, реальної сили, європейських цінностей на всю територію України, яка нині залишається окупованою Росією, тим надійнішим і тривалішим буде мир у післявоєнній Європі”, – сказав Зеленський і подякував державам Європи за вже надану військову допомогу.
 

 

 

Раніше у четвер Володимир Зеленський виступив із промовою у Європарламенті. Він запевнив, що Україна буде членом ЄС і робить для цього все потрібне навіть в умовах війни.

А напередодні Зеленський відвідав Велику Британію та Францію. За один день він провів переговори з британським прем’єром Ріші Сунаком, французьким президентом Еммануелем Макроном та німецьким канцлером Олафом Шольцем.
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button