Україна

Зеленський вирішив провести аудит державних резиденцій у Конча-Заспі та Пущі-Водиці

Загалом мова йде про майже 400 гектарів заповідної землі та понад 100 державних будівель і дач

Президент України Володимир Зеленський ініціював під час проведеного засідання Ради національної безпеки й оборони (РНБО) здійснення аудиту державних земельних ділянок та будинків, розташованих у Конча-Заспі та Пущі-Водиці.

Про це інформує 1NEWS.

“Загалом мова йде про майже 400 гектарів заповідної землі та понад 100 державних будівель і дач”, – сказав Зеленський.

За словами Зеленського, внаслідок дій попередньої влади фактично було легалізовано “перебування на цих землях і в резиденціях, за дуже символічну плату, низки незрозумілих осіб”.

“Це – колишні судді, прокурори, правоохоронці, митники, податківці, люди на прізвище Піскун, Ландік, Васюник, міністри часів Януковича – Табачник і Богатирьова, віцепрем’єр часів Порошенка Зубко й навіть директор департаменту корпорації “Богдан” Олександр Ільїн”, – пояснив Зеленський.

Ці, а також інші особи отримували договори на користування будівлями, отримували 50-відсоткове відшкодування коштів, витрачених на ремонтні роботи, розповів Зеленський.

“Мною поставлене завдання провести повний аудит земель і резиденцій Конча-Заспи й Пущі-Водиці, встановити повний перелік осіб, які там проживають, за яких умов вони отримали це право”, – зазначив Зеленський.

Український лідер також пообіцяв, що після отримання всієї необхідної інформації буде розпочато “велике переселення цих народів”.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button