Україна

Зеленський виписав догану двом заступника глави Офісу Президента

Президент України Володимир Зеленський оголосив догану двом заступникам глави Офісу Президента. Про це говориться в Указі Глави держави від 17 вересня.

Зазначається, що догана оголошена Першому заступнику Керівника Офісу Президента Сергію Трофімову та Заступнику Керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку.

Причина – «за неналежне виконання посадових обов’язків, зокрема, за результатами робочої поїздки Президента України В. Зеленського до Дніпропетровської області»

В коментарі телеканалу «112 Україна» Тимошенко заявив, що догана оголошена через організацію поїздки Президента. «Були моменти, які були не зовсім чітко організовані… Були моменти, коли місцева влада не дуже вірно себе поводила. Саме з організації, попереджень щодо деяких моментів організації… Тому і є догана», – зазначив він.

Нагадаємо, візит Зеленського до Дніпра відбувся 14 вересня. Того дня він оглянув відремонтований міст, за який було укладене парі між Президентом та мером Дніпра.

В липні Володимир Зеленський заклався з Борисом Філатовим на те, якщо реконструкцію мосту не завершать за два місяці, до 14 вересня, то мер піде у відставку.

Міст у Дніпрі було відкрито за тиждень до обумовленого терміну. Проте Зеленський заявив, що почекає результатів експертизи мосту. Можливі зловживання під час реконструкції вже перевіряє прокуратура Дніпропетровщини.

13 вересня у мерії Дніпра сталися обшуки. Заступнику міського голови Дніпра Михайлу Лисенку заочно вручена підозра про вчинення кримінального правопорушення за статтею «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Його підозрюють у розкраданні грошей на ремонті мосту.

Прес-служба мерії Дніпра тим часом повідомила, що оголошений у розшук заступник мера Михайло Лисенко перебуває у відрядженні в Туреччині.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close