Україна

Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про “злодіїв в законі”

Його ухвалення сприятиме збільшенню ефективності протидії правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою.

Про це повідомляє 1NEWS.

Ініційований Президентом проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою зареєстровано під №2513 від 2 грудня.

“Прийняття проекту Закону України “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою” сприятиме збільшенню ефективності протидії правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю. Це сприятиме зменшенню впливу на важливі суспільні та політичні процеси з боку “злодіїв у законі”, зниженню соціальної напруги, зростанню довіри населення до правоохоронних органів та держави в цілому, стабілізації суспільно-політичної обстановки в державі, а також створить умови для сталого розвитку, впровадження ефективних реформ, економічного та соціального добробуту населення”, – сказано у пояснювальній записці до законопроекту.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close