Україна

Зеленський відреагував на ракетний удар по Чорткову

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Зеленський відреагував на ракетний удар по Чорткову

Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський

Після ракетного удару російської армії по Тернопільській області у лікарнях досі перебувають 10 людей.

 

У ракетному ударі Російської Федерації по Чорткову Тернопільської області не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу. Про це у неділю, 12 червня, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні.

 

“Після ракетного удару по Тернопільській області в лікарнях досі перебувають 10 людей. Не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу у цьому ударі, як і в абсолютній більшості інших російських ударів. Це терор, просто терор”, – сказав він.

 

Президент нагадав, що серед постраждалих – 12-річна дівчинка з Харкова, яка виїхала до Тернопільської області, аби врятуватися від російської агресії.

 

“Саме такі факти тепер визначатимуть сприйняття Росії у світі. Не Петро I, не Лев Толстой, а діти – поранені та вбиті російськими ударами”, – наголосив президент.

 

Він також повідомив, що з 24 лютого Росія вже випустила по Україні 2606 крилатих ракет.

 

“Сьогодні вже 109 день повномасштабної війни, але далеко не 109 день, коли ми говоримо партнерам просту річ: Україні потрібні системи сучасної протиракетної оборони. Постачання таких систем були можливі і цього року, і минулого року, і ще раніше. Чи ми отримали їх? Ні. Чи потрібні вони? Так.

 

Набралося вже 2606 ствердних відповідей на це запитання у вигляді різних російських крилатих ракет, що вдарили по українських містах. По наших містах, по наших селах за час від 24 лютого. Це життя, яке можна було б врятувати, це трагедії, яким можна було б запобігти, якби до України дослухалися”, – сказав глава держави.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button