Україна

Зеленський відправив у відставку голову Кіровоградської ОДА

Андрія Балоня звинувачують у вимаганні 1,8 млн грн від керівників деяких контролюючих структур регіону

Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення про відставку Андрія Балоня з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Про це інформує 1NEWS.

“Отримав декілька днів тому від Служби безпеки України інформацію щодо того, що в оточенні голови обласної державної адміністрації відбуваються, м’яко кажучи, неправильні речі, пов’язані з порушенням закону України. Закон один для всіх. Тому коли я одержав цю інформацію, одразу сказав, що звільню голову облдержадміністрації. А правоохоронні органи мають займатися всім іншим”, — зазначив Глава держави під час спілкування зі ЗМІ в межах робочої поїздки до Херсонської області.

Служба безпеки України заявила, що спільно з НАБУ задокументувала голову однієї з обласних держадміністрацій та посадовця цієї ж ОДА на вимаганні 1,8 млн грн від керівників деяких контролюючих структур регіону.

За даними спецслужби, керівника ОДА разом із спільником було затримано напередодні під час передачі другого “траншу” у сумі 250 тисяч гривень. Першу частину хабаря у розмірі 100 тисяч грн вони отримали у червні 2020 року.

В СБУ не уточнювали, якого саме голову ОДА затримано, однак за даними ЗМІ, йдеться саме про керівника Кіровоградської області.

Кабінет міністрів у четвер, 25 червня, на позачерговому засіданні погодив відставку Андрія Балоня з поста голови Кіровоградської обласної держадміністрації.

Президент Володимир Зеленський призначив екс-заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, колишнього слідчого Андрія Балоня головою Кіровоградської ОДА на початку листопада 2019 року.

Джерело: УНН
Back to top button