Україна

Зеленський відкликає законопроект про децентралізацію

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка складає парламентську більшість у Верховній Раді.  На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

фото 1News

«Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи – створення в Україні системи спроможних місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян», – говориться у повідомленні.

Президент і народні депутати висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції стосовно реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій з представниками всіх сторін.

За результатами зустрічі Глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проект закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстраційний номер 2598) і скерувати його на доопрацювання.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close