Україна

Зеленський у Польщі заявив, що готовий особисто захищати всі інвестиції в Україну

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу та українськими студентами у Польщі заявив, що готовий особисто захищати всі інвестиції в Україну. Про це повідомляється на сайті президента, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

Я особисто готовий захищати всі інвестиції. Ми вже підготували понад 70 законопроектів. Йдеться про реформу правоохоронної, судової систем. Там дуже багато законопроектів для поліпшення інвестиційного клімату та для бізнесу”, – сказав він.

Під час зустрічі з президентом бізнес був представлений українськими та польськими інвесторами у різних галузях, як-от: підприємства, банківський, фінансовий, будівельний сектори, транспорт, логістика.

Зеленський розповів про проект “Держава у смартфоні”, наголосивши на діджиталізації послуг і документообігу в Кабінеті міністрів, електронній митниці. Він також поділився планами щодо основних реформ. Зокрема, йшлося про проведення приватизації, земельної реформи, зміни на залізниці, концесію портів і подолання корупції.

Back to top button